ژنرال سابق ارتش آمریکا در شبکه الجزیره قطر به تمجید فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران پرداخت.

تمجید ژنرال کهنه کار آمریکایی از سردار سلیمانی + فیلم

ژنرال سابق ارتش آمریکا در شبکه الجزیره قطر به تمجید فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران پرداخت.

تمجید ژنرال کهنه کار آمریکایی از سردار سلیمانی + فیلمبه نقل از خبرنگاران جوان، مارک کیمیت ژنرال سابق ارتش آمریکا در شبکه الجزیره قطر گفت: اول اینکه باید بگویم ما بسیار خوشحال می شدیم، اگر ژنرال قاسم سلیمانی طرف ما بود؛ او افسری بسیار باهوش و در اجرای تاکیتک های نظامی فوق العاده بود، اما متاسفانه در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ تصمیم گرفت فعالیت هایش را علیه آمریکایی ها تشدید کند.

وی افزود: ما دیدیم که او با نیرو های بسیج مردمی (الحشد الشعبی) چه توانایی ها دارد. در بغداد بودم و از تشکیل این نیرو خوشحال شدم چون این الحشد الشعبی بود که داعش را شکست داد، اما به محض پایان جنگ با داعش ژنرال سلیمانی و الحشد الشعبی مسیری کاملا متفاوت در پیش گرفتند.

بیشتر بخوانید: ماجرای حضور سردار سلیمانی در خانه یک داعشی + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان

سرلشکر سلیمانی چگونه جلوی تجزیه کردستان عراق را گرفت؟ + فیلم

لبیک یا خمینی / مداحی زیبا و حماسی مهدی رسولی در رسای امام خمینی (ره) +فیلم

قرائت فراز پایانی وصیت امام خمینی(ره) توسط رهبر انقلاب + فیلم

سخنرانی جدید سرلشکر قاسم سلیمانی درباره برجام سه ضلعی +فیلم

موضع امام خمینی (ره) در برابر آمریکای این روزها + فیلم

کلام امام؛ به فکر مردم باشید؛ اینهایی که در این چادرها هستند و آواره شدند، از من افضل هستند +فیلم

رفتار تحقیرآمیز نخست‌وزیر پاکستان با پادشاه سعودی + فیلم

ژنرال ,سلیمانی ,الحشد ,سابق ,قطر ,الشعبی ,شبکه الجزیره ,الجزیره قطر ,الحشد الشعبی ,در شبکه ,ژنرال سابق ,سپاه پاسداران پرداخت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین سایت دانلود فیلم سریال ایرانی جدید 97 codnevistim تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مهسا کلاب مطالب اینترنتی 111630653 آموزش هاي جذاب آشپزي meli-kaw.blog