رهبر انقلاب گفتند: شاید کسی از من خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

توصیه رهبر انقلاب برای شرکت تمامی قشرها و گروه ها برای حضور در انتخابات + فیلم

رهبر انقلاب گفتند: شاید کسی از من خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

توصیه رهبر انقلاب برای شرکت تمامی قشرها و گروه ها برای حضور در انتخابات + فیلمبه نقل از خبرنگاران جوان، رهبر انقلاب درباره اهمیت انتخابات فرمودند: شاید کسی از من خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

ایشان افزودند: علاج مشکل ما با دشمنان بی رحم، قوی شدن است. یکی از مولفه های قوی شدن مجلس قوی است.

بیشتر بخوانید: رهبر انقلاب: چهلم سردار سلیمانی انگیزه مضاعف مردم برای حضور در ۲۲ بهمن امسال است + فیلم

Remaining Time-0:59
کد ویدیو

منبع : خبرنگاران جوان

سرلشکر سلیمانی چگونه جلوی تجزیه کردستان عراق را گرفت؟ + فیلم

لبیک یا خمینی / مداحی زیبا و حماسی مهدی رسولی در رسای امام خمینی (ره) +فیلم

قرائت فراز پایانی وصیت امام خمینی(ره) توسط رهبر انقلاب + فیلم

سخنرانی جدید سرلشکر قاسم سلیمانی درباره برجام سه ضلعی +فیلم

موضع امام خمینی (ره) در برابر آمریکای این روزها + فیلم

کلام امام؛ به فکر مردم باشید؛ اینهایی که در این چادرها هستند و آواره شدند، از من افضل هستند +فیلم

رفتار تحقیرآمیز نخست‌وزیر پاکستان با پادشاه سعودی + فیلم

انتخابات ,رهبر ,انقلاب ,شرکت ,دارد، ,کند ,رهبر انقلاب ,در انتخابات ,ایران را ,اگر ایران ,را دوست ,رهبر انقلاب گفتند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجله‌ی سرزمین ادبیات چمدانِ سپید lovemoviedl دانلود آهنگ های جدید شادمهر عقیلی نکات مربوط به طراحی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و سئو خزعبلات دانلود آهنگ جدید هوتن موزیک مطالب آموزشی علمی و فناوری دانلود رایگان سریال mojepckavir